Το Εργαστήριο Σημειωτικής της Φιλοσοφικής Σχολής ΑΠΘ και το ΔΠΜΣ Σημειωτική, Πολιτισμός και Επικοινωνία ΑΠΘ σας προσκαλεί στη διάλεξη του Παναγιώτη Ξουπλίδη, Διδάκτορα του Τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ, με θέμα «Προς μια σημειωτική θεώρηση της διατήρησης ζώων συντροφιάς στη σύγχρονη ελληνική κοινωνία», η οποία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 20.1.2022 και ώρα 18.00-20.00, μέσω της πλατφόρμας Zoom Meeting
Διαλέξεις
![Προς μια σημειωτική θεώρηση της διατήρησης ζώων συντροφιάς στη σύγχρονη ελληνική κοινωνία](/images/events/xouplidis-zoa-syntrofias-1000.jpg)